درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

ویندوز فون به پایان عمر خود رسیده

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار
1394/11/16 05:36:51
این روز ها خبر هایی از پایان عمر ویندوز فون در اینترنت منتشر شده. بخشی از یک پاراگراف از خبر رو هم میزارم که کاملا من رو ناامید کرد!

/با توجه به روند نزولی فروش لومیا، مایکروسافت تصمیم دارد که دیگر تعداد کمی از این دستگاه‌ها را تولید کند. کاملا مشخص است که با پایان عمر ویندوز فون مواجه هستیم. شایعات نشان می‌دهند که مایکروسافت روی یک گوشی سرفیس کار می‌کند، اما باید دید که آیا این دستگاه به بازار راه خواهد یافت یا خیر. مدت‌هاست که این سیستم عامل روندی نزولی را طی می‌کند و اوضاع اپلیکیشن‌هایش هم بدتر می‌شود. با فقدان سخت‌افزار مناسب، عدم فروش و کمتر از ۲ درصد سهم بازار، دیگر زمان مرگ ویندوز فون فرا رسیده است. خودِ ویندوز واقعی به کمک ویژگی Continuum روی گوشی‌ها شاید در نهایت به جایی برسد، اما کار ویندوز فون تمام شده است.
/

از طرفی هم مدیر طراحی ویندوز فون از گوشی اپل استفاده میکنه و باهاش عکس سلفی هم گرفته که خیلی ناراحت کننده هست...
از طرف دیگر بد قولی های شرکت مایکروسافت در زمینه ویندوز فون...

نظر شما چیه؟‌
فکر میکنید مایکروسافت واقعا در این زمینه شکست خورده؟

author
amir_ras
38 ماه قبل
مایکروسافت شکست پذیر نیست درسته که سهم فروش ویندوز فون هم 57 درصد کاهش پیدا کرده ولی اگر داره از رده خارجش میکنه صد در صد درصدد ورود مدل تازه ای از گوشی های تلفن همراه هستش و به این راحتی بازار موبایل رو کنار نمیذاره.
مایکروسافت در برابر آیپد پرو هم کمی افت فروش داشت ولی به هیچوجه تولید سرفیس رو متوقف نخواهد کرد بالاخره همیشه رقابت وجود داره مثل رقابت سامسونگ و اپل و یا مایکروسافت و اپل.
author
EyBaba
سینا جلال وندی
38 ماه قبل
باو ما به عشق مایکروسافت رفتیم لومیا خریدیم : |
حالا میخواد جمعش کنه؟؟؟؟؟؟
البته لومیا دو سری هست.نوکیا لومیا و مایکروسافت لومیا(با هم مو نمیزنن فقط پشت این نوشته nokia پشت اون نوشته microsoft)
مال من نوکیاس که میگن ورشکست شده
سری های مایکروسافت هم که اینجوری.......
انصافا خیلی از اندروید بهتره.
درسته تو اپلیکیشن ها به اندروید نمیرسه اما واقعا هم اغلب برنامه های اندروید چرته.....آفتابه و عشق سنج و دروغ سنج و ........
author
piwomh
امید محمدی
38 ماه قبل
من خودم به عنوان کاربر ویندوز فون ، از این پلتفرم دارم استفاده میکنم .
به عقیده من اندروید یه پلتفرم فان هست ، برنامه های سرگرم کننده که زیاد کارایی رو ندارن .
به نظرم تنها مشکل ویندوز فون ، بدقولی های ماکروسافت هست .
الان مدتهاست که قصد دارند ویندوز فون 10 رو عرضه کنند برای گوشی های دیگه ، ولی به تناوب دارن زمان رو تغییر میدن .

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات