درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

موبایل مناسب از نظر شما

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
se2010
حسین ابراهیمی
1395/06/08 12:54:59
سلام به همه
می خواستم بدونم اگر شما در این زمان میخواستید گوشی موبایل خریداری کنید به چه چیزی اهمیت می دادید چه برندی رو می پسندید و اینکه حاضر بودید به عنوان یک متخصص در امور محتخلف کامپیوتری چقدر هزینه کنید برای موبایل
آیا حاضر بودید 2.5 میلیون به بالا هزینه کنید با اینکه با این پول یک لپ تاپ میان رده خوب می توانستید بخرید؟
در آخر چه سیستم عاملی را مفیدتر می دانید؟
لطفا بدون تعصب جواب بدید و اگر دوست داشتید گوشی که الان دارید را هم نام ببرید
author
mahdi_m
سید محمد مهدی میردهقان
31 ماه قبل
سلام
من خودم برام اولویت اول اینه که گوشی که میخرم تا حداقل 3 سال تمام نیازهامو جوابگو باشه و مشکلی براش پیش نیاد
اولویت دومم اینه که با قیمت مناسب بیشترین امکانات رو بدست بیارم
من خودم واقعا نمیخوام بیشتر از 2 میلیون تومن برای گوشی خرج کنم اما خریدن گوشی با امکاناتی که مورد نظر منه این مقدار رو میخواد
در مورد برند من با توجه به اینکه تا الان فقط 1 گوشی داشتم و اونم LG ه و نوآوری های خاصی که این شرکت داشته و اولویت دومم که داشتن بهترین امکانات با پایینترین قیمته ، برند LG رو میپسندم و گوشی بعدیم هم به امید خدا LG V20 ه
بحث لپ تاپ و موبایل از هم جداست هر کدوم یه کاری انجام میدن و اگه موبایلی با هزینه پایینتر قابلیت هایی که میخوام رو داشته باشه حتما سعی میکنم پول زیاد براش ندم و پول رو برای لپ تاپ نگه دارم
در مورد سیستم عامل هم بستگی به میزان استفاده برای هر نفر داره که من خودم اندروید رو بیشتر میپسندم
البته با iOS و Windows Phone کار نکردم اما چیزایی که ازشون دیدم به دلم ننشسته

author
fga.farshad
فرشاد
31 ماه قبل
سلام
خوب بحث گوشی و لپ‌تاپ که کلا جداست از هم، هر کدوم کاربرد خاص خودشونو دارن، ولی به نظرم واسه گوشی بیش از 2.5 خیلی مقرون به صرفه نیست.

من خودم همیشه سعی کردم گوشیایی رو بگیرم که علاوه بر کیفیت، پشتیبانی خوبیم داشته باشن، اگه توی بحث آی‌تی و توسعه‌ی برنامه‌ فعالیت میکنید به نظرم گوشیای نکسوس مناسب شما باشن.

من خودم اول نکسوس رو پیشنهاد میدم و بعدش سونی (چون گوشیای سونی از لحاظ نرم‌افزار هم تقریبا مشابه نکسوس‌ها هستن و پشتیبانی نرم‌افزاریشون خیلی خوبه)

اگه امکانات نرم‌افزاری زیادی میخواین هم ال‌جی به نظرم خوبه.

اگر فبلت می‌خواین سری نوت سامسونگ مناسبه.

گوشیای اچ‌تی‌سی رو باش کار نکردم ولی یکی از دوستام داره و میگه خوبه.

ولی خوب نظر خودم اول رو نکسوسه و بعد سونی.

در حال حاظر هم یه سونی زی 5 دارم و تا حالا ازش راضی بودم.

(در کل اگه گوشی می‌خواین که حداقل تا 3 یا 4 سال آینده ساپورتتون کنه بهتره پرچمدار بگیرید، پرچمدارها از لحاظ کیفیت، طراحی و پشتیبانی تقریبا در یه سطحن و فقط باید با توجه به سلیقتون یکی رو انتخاب کنید)

آی‌او‌اس هم خوبه ولی اگه قبلا اندورید داشتین ممکنه یکمی اذیت بشین (یکمی محدوده نسبت به اندروید)

ویندوزفون هم تاحالا کار نکردم ولی از دیگران شنیدم که یه کمی تو بحث نرم‌افزار عقبه از بقیه.
author
mostafa taghipour
مصطفی تقی پور
31 ماه قبل
سلام
اول باید نیاز خودتون معین کنی
دوم همیشه پول به برند خواستی پرداخت نکنی
درمورد یک گوشی یا سیستم کامپیوتری حتما باید اطلاع جمع کنی
گرانتی و خدمات پس ازفروش یادت نره
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
قبل خرید به چندین فروشگاه مراجعه کن
author
se2010
حسین ابراهیمی
31 ماه قبل
دوستان اگه بخوای گوشی دست دوم بگیرین چه چیزی براتون مهمه
اصلا خرید گوشی دست دوم درسته؟
قیمت دست دوم چند درصد حدودا باید از نو کمتر باشه
author
mostafa taghipour
مصطفی تقی پور
31 ماه قبل
درمورد گوشی دست دوم آن که از دوستی یا آشنا ویا فروشگاه می خوای تهیه کنی حتما باید ثبت خرید کنی یعنی بصورت عام سند یا همان فاکتور تهیه کن تا از مراجع قانونی مشکلی برایت به وجود نیاد

قیمت ها معمولا حدود 1/2 خواهد بود یا همن نصف بستگی به نوع کارکردش داردو مدت زمان انتشار در بازار

خرید گوشی تا 3 ماه توسیه می کنم نه بیشتر

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات