درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

آیا ترکیب ویندوز فون 8 با نوکیا لومیا 920 موفقیت آمیز خواهد بود؟

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
Shahriyar.Sh
Shahriyar Shahrooie
1391/08/20 12:35:47
اکنون نوکیا سیستم عامل خود را کنار گذاشته و درکنار همکاری اش با مایکروسافت، تمام توانش را درموبایلی با نام Lumia 920 عرضه کرده است.
آیا به نظر شما نوکیا دوباره میتواند بهترین در صنعت موبایل شود؟

Nokia & Microsoft Together

author
Farshad.S
Farshad Sorouriyan
77 ماه قبل
خیر آقای شهرویی!

تا موقعی که s3 و note2 تو بازار هست، هیچ برندی نمیتونه با یه محصول که تنها ویژگی بارزش دوربینشه حرفی واسه گفتن داشته باشه!

author
Farshad.S
Farshad Sorouriyan
77 ماه قبل
بله!حرف شما کاملا متین.
نوکیا لومیا از نظر سخت افزاری بسیار قوی!!!
ولی آیا به نظرت یه برند میتونه با سیستم عاملی مثل ویندوز فون موفق بشه؟
بقیه‌ی برندها چیکار کردن؟
اکثرا از دو یا سه سیستم عامل استفاده کردن و اولین یا بهترین محصولشون با بهترین سیستم عامل دادن بیرونٰ، سیستم عاملی که مطمئن باشه!
به نظر من لومیا با ویندوز نمیتونه موفق بشه.
مطمئنا زمان همه چیو معلوم میکنه!

author
Shahriyar.Sh
Shahriyar Shahrooie
77 ماه قبل
نسخه های ویندوز مایکروسافت برای موبایل اصلاً سیستم عامل های خوبی نبودند،و نیاز های کاربران را برطرف نمی ساختند.اما اکنون مایکروسافت تمام نواقص ویندوز موبایل و ویندوز فون 7 و 7.5 را برطرف ساخته ونام آن را ویندوزفون 8 گذاشته است.ویندوز فون آینده ی روشنی دارد.وقتی هسته ی ویندوز فون 8 با ویندوز 8 یکی شده،طولی نخواهد کشید که اپلیکیشن‌های تولید شده برای تبلت‌های محبوب ویندوزی و حتی PC ها با تغییرات اندکی قابل اجرا روی ویندوزفون‌ها شوند و اکوسیستم ویندوزفون بتواند خودش را به iOS و اندروید برساند.

در رابطه با اینکه آیا برندی با ویندوزفون می تواند موفق بشود باید بگم که تبدیل‌شدن به برند شماره یک در دنیای موبایل عنوانی نبود که نوکیا یک‌ شبه آن را به دست آورده باشد (و یا یک‌شبه از دست داده باشد)؛ کاربران به نوکیا اعتماد دارند چون نیازهای کاربرانش را می‌شناسد، دست به نوآوری و ابداع زده و با آپدیت‌ها از کاربران محصولاتش حمایت می‌کند.

در ضمن سخت افزار همه چیز نیست،یک گوشی هوشمند با 16 مگاپیکسل دوربین،2Gb RAM،64GB Memory،... بسیار وسوسه کننده است.اما کاربران به دنبال آخرین تکنولوژی نیستند و به دنبال این هستند که از یک گوشی هوشمند حداقل چند سال استفاده کنند(درست سرمایه شان را خرج کنند).سخت‌افزار داخلی همه‌ چیز نیست و کیفیت ساخت، ظاهر متفاوت و رابط کاربری کاربردی و هماهنگی سخت افزار با نرم افزار بسیار بهتر از یک گوشی با آخرین امکانات است.
نوکیا به نظر من سابقه بهتری در این کار دارد و می‌تواند با طراحی منحصر به فرد و نوآوری‌های نرم‌افزاری حتی با یک پردازنده دو‌هسته‌ای و یک گیگابایت رم تجربه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

وبا جمله ی آخرتان کاملاً موافق هستم،چون هنوز نوکیا لومیا 920 عرضه نشده.باید منتظر عرضه ی آن باشیم.فقط 2 روز مانده!

author
Farshad.S
Farshad Sorouriyan
77 ماه قبل
آقای شهرویی!
نوکیا تا حالا چند گوشیه هوشمند تولید کرده؟
آیا هیچکدوم موفق بودن؟
لومیا اولین امتحان مهم نوکیا محسوب میشه که به نظر من نمیتونه سربلند ازش بیرون بیاد!
ویندوز فون هرچقدر هم که بهبود پیدا کرده باشه باز هم خاطره ی تلخ گوشی های HD2(با نسخه ی ویندوز) و HD7 رو که از نسخه‌های قبلی این سیستم عامل استفاده میکردن نمیشه از ذهن پاک کرد.
پس میبینید که اعتماد کردن خیلی سخته!!
author
Farshad.S
Farshad Sorouriyan
77 ماه قبل
خب حالا به نظر شما نوکیا میتونه اعتماد مردم رو نسبت به ویندوز فون کسب کنه؟

author
Shahriyar.Sh
Shahriyar Shahrooie
77 ماه قبل
دوست گرامی HD2 و HD7 توسط hTC تولیدشده اند.HD2 اولین گوشی بود که با پردازنده ی 1 گیگاهرتزی عرضه شد.آن زمان ویندوزموبایل 6.5 بود نه ویندوزفون!
درسته ویندوزقون نواقصی داشت وبه همین علت کاربران خاطره ی تلخی از ویندوزفون 7 و 7.5 دارند.اماویندوزفون 8 تجربه ی جدیدی به کاربران میدهد
کسانیکه قبلا از Symbian استفاده میکردند نوکیا را مورد اطمینان میدانند منتظر انقلاب دوباره ی آن هستند.
author
Mostafa
مصطفی سعیدفر
77 ماه قبل
به نظر من یکی از دلایلی که باعث شد نوکیا با مشکل مواجه بشه ول نکردن سیستم عامل symbian بود! اما حالا با وجود سیستم عامل ویندوز فون 8 دوباره میتونه به روزهای اوج خودش برگرده.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات