در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

مشکل با انلاین ماندن در تلگرام در زمان قطعی اینترنت

سلام

چند وقتی که با اینکه اینترنت گوشیم قطع و داخل تلگرام با هیچ دستگاهی نمیرم همکارام میگن چرا مدام انلاینی !!! این مشکل رو هر چی گشتم راه حلی پیدا نکردم حتی با log out کردن ///

#مشکل_انلاین_ماندن #تلگرام #مداوم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

از هک نشدن تلگرامتون مطمئن هستین؟

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

بله مطمئنم

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
rasool danesh

از خود تلگرام استفاده می کنید یا نرم افزارهای جایگزین مثل موبو....

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

از خود تلگرام

با سلام

از آنجایی که هک تلگرام بسیار آسان و راحت است و خیلی از کاربران تلگرام دچار هک شده اند

شما میتوانید از مسیر setting >privacy and security<active sessions

شما در این قسمت که برید میتونید کاربرانی که غیر از شما از اکانتتان استفاده میکنند و مشاهده کنید

کاربرانی که غیر از شما آنلاین هستید و براحتی حذف کنید

زندگی ، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد . . .

سلام

این مشکل رو چند نفر از دوستای من هم داشتن

من فکر میکنم چون وقتی که به تلگرام وارد میشین یک Session ایجاد میشه و تا وقتی که برنامه رو نبندین اون Session بسته نمیشه وقتی که بر اثر اتفاقی بدون بستن برنامه اتصال قطع میشه Session به وضعیت Idle میره ولی فعال میمونه و شما رو آنلاین نشون میده

سلام

من میبندم هم همینجوریه ی یک ساعتی انلاین میزنه :(

Reza

برنامه رو دستی ببندید. Force Stop هم تست کنید.

مشکل فعالیت برنامه ها بخاطر فعالیتشون در پردازش بک گراند هست.

Information & Communication Technology
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....