در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

حسین ابراهیمی

موبایل مناسب از نظر شما

سلام به همه

می خواستم بدونم اگر شما در این زمان میخواستید گوشی موبایل خریداری کنید به چه چیزی اهمیت می دادید چه برندی رو می پسندید و اینکه حاضر بودید به عنوان یک متخصص در امور محتخلف کامپیوتری چقدر هزینه کنید برای موبایل

آیا حاضر بودید 2.5 میلیون به بالا هزینه کنید با اینکه با این پول یک لپ تاپ میان رده خوب می توانستید بخرید؟

در آخر چه سیستم عاملی را مفیدتر می دانید؟

لطفا بدون تعصب جواب بدید و اگر دوست داشتید گوشی که الان دارید را هم نام ببرید

#بهترین_موبایل #انتخاب_موبایل #موبایل
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام

من خودم برام اولویت اول اینه که گوشی که میخرم تا حداقل 3 سال تمام نیازهامو جوابگو باشه و مشکلی براش پیش نیاد

اولویت دومم اینه که با قیمت مناسب بیشترین امکانات رو بدست بیارم

من خودم واقعا نمیخوام بیشتر از 2 میلیون تومن برای گوشی خرج کنم اما خریدن گوشی با امکاناتی که مورد نظر منه این مقدار رو میخواد

در مورد برند من با توجه به اینکه تا الان فقط 1 گوشی داشتم و اونم LG ه و نوآوری های خاصی که این شرکت داشته و اولویت دومم که داشتن بهترین امکانات با پایینترین قیمته ، برند LG رو میپسندم و گوشی بعدیم هم به امید خدا LG V20 ه

بحث لپ تاپ و موبایل از هم جداست هر کدوم یه کاری انجام میدن و اگه موبایلی با هزینه پایینتر قابلیت هایی که میخوام رو داشته باشه حتما سعی میکنم پول زیاد براش ندم و پول رو برای لپ تاپ نگه دارم

در مورد سیستم عامل هم بستگی به میزان استفاده برای هر نفر داره که من خودم اندروید رو بیشتر میپسندم

البته با iOS و Windows Phone کار نکردم اما چیزایی که ازشون دیدم به دلم ننشسته

فرشاد

سلام

خوب بحث گوشی و لپ‌تاپ که کلا جداست از هم، هر کدوم کاربرد خاص خودشونو دارن، ولی به نظرم واسه گوشی بیش از 2.5 خیلی مقرون به صرفه نیست.

من خودم همیشه سعی کردم گوشیایی رو بگیرم که علاوه بر کیفیت، پشتیبانی خوبیم داشته باشن، اگه توی بحث آی‌تی و توسعه‌ی برنامه‌ فعالیت میکنید به نظرم گوشیای نکسوس مناسب شما باشن.

من خودم اول نکسوس رو پیشنهاد میدم و بعدش سونی (چون گوشیای سونی از لحاظ نرم‌افزار هم تقریبا مشابه نکسوس‌ها هستن و پشتیبانی نرم‌افزاریشون خیلی خوبه)

اگه امکانات نرم‌افزاری زیادی میخواین هم ال‌جی به نظرم خوبه.

اگر فبلت می‌خواین سری نوت سامسونگ مناسبه.

گوشیای اچ‌تی‌سی رو باش کار نکردم ولی یکی از دوستام داره و میگه خوبه.

ولی خوب نظر خودم اول رو نکسوسه و بعد سونی.

در حال حاظر هم یه سونی زی 5 دارم و تا حالا ازش راضی بودم.

(در کل اگه گوشی می‌خواین که حداقل تا 3 یا 4 سال آینده ساپورتتون کنه بهتره پرچمدار بگیرید، پرچمدارها از لحاظ کیفیت، طراحی و پشتیبانی تقریبا در یه سطحن و فقط باید با توجه به سلیقتون یکی رو انتخاب کنید)

آی‌او‌اس هم خوبه ولی اگه قبلا اندورید داشتین ممکنه یکمی اذیت بشین (یکمی محدوده نسبت به اندروید)

ویندوزفون هم تاحالا کار نکردم ولی از دیگران شنیدم که یه کمی تو بحث نرم‌افزار عقبه از بقیه.

سلام

اول باید نیاز خودتون معین کنی

دوم همیشه پول به برند خواستی پرداخت نکنی

درمورد یک گوشی یا سیستم کامپیوتری حتما باید اطلاع جمع کنی

گرانتی و خدمات پس ازفروش یادت نره

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قبل خرید به چندین فروشگاه مراجعه کن

دوستان اگه بخوای گوشی دست دوم بگیرین چه چیزی براتون مهمه

اصلا خرید گوشی دست دوم درسته؟

قیمت دست دوم چند درصد حدودا باید از نو کمتر باشه

درمورد گوشی دست دوم آن که از دوستی یا آشنا ویا فروشگاه می خوای تهیه کنی حتما باید ثبت خرید کنی یعنی بصورت عام سند یا همان فاکتور تهیه کن تا از مراجع قانونی مشکلی برایت به وجود نیاد

قیمت ها معمولا حدود 1/2 خواهد بود یا همن نصف بستگی به نوع کارکردش داردو مدت زمان انتشار در بازار

خرید گوشی تا 3 ماه توسیه می کنم نه بیشتر

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....