در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

باسط مفاخری

لایسنس ویندوز اورجینال و اپدیت ان

سلام وقت بخیر مهندس نصیری عزیز و ممنون بابت اطلاعات مفیدتان خدا قوت

یک سوالی دارم که جوابش پیدارنکردم ممنون می شوم وقت داشتید راهنمایی بفرمایید من واقعیتش از اینکه لایسنس قانونی چیز مهمی مثل ویندوز داشته باشم خوشحالم

من یک تبلت ویندوزی ایسر مدل ایکونیا w821 تهیه کردم این تبلت نسخه کامل و نه ار تی ویندوز 8,1 روی پارتیشن مخفی دارد که اگر لازم شد توسط ریست فکتوری باز مجدد ویندوز بدون دخالت هیچ وتسطه ای نصب کرد من این تبلت پارسال خریدم چند بار در ان اوایل اپدیت های براش امد نگامی که به نت قویتر دسترسی داشتم هم اعلان اپدیت به وین ده برام اومد همون ایکون ولی اپدیتش نکردم یک نسخه پشتیبان هم توسط برنامه خود ایسر روی یه فلش برای روز مبادا ریختم واقعیتش به دلیل مشکلاتی مجبور شدم چند باری فکتور ریست کنم در این شرایط ویندوز بالا میاد و خودش اکتیو می شود با oem و یه شماره سریال ثابت اولش اما هنگامی که قصد اپدیت دارم هیچ واکنشی انجام نمی دهد حتی یک شب تا صبح حتی یک بروز رسانی دریافت نکرد اون پشتیبان فلش ریختم روش وقتی یه بار خاموش زوشنش کردم یه کادر اومد که ویندوز باید اکتیو بشود من هم اتصال نت فعال کردم در چند ثانیه پیغام اکتیو موفق داد حالا به نظر شما چرا اپدیت نمی شود و به به روز رسانی های خود ویندوز دسترسی ندارم از فیلتر شکن هم استفاده کردم نشد چند سوال خدمتون داشتم

ایا لایسنس ان پریده پس چطور اکتیو می شود بصورت خودکار

در صورتی که اکتیو است چرا اپدیت نمی شود؟

وایا به هر دلیل بازهم فکتور ریست کنم در هر زمانی مشکل پریدن لایسنس نخواهم داشت چطوری سیاست این کمپانی ها چطور یه تلبت با سخت افزار نسبتا خوب و ویندوز اورجینال با قیمت معقول می فروشند تازه بسته افیس اور جینال هم داره که یه پاکت تو جعبشه که یه شماره سریال داره دیگه نمی دونم داعمی هست یا یک ساله اصلا استفاده نکردم

ببخشید طولانی شد معذرت ولی لطف بفرمایید راهنمایی بکنید دارم دیوانه می شوم چطور لایسنس از دست دادم

در نهایت پیرو گفته های خود شما از زمان فکتور ریست تا حالا سی روز نشده تاثییر داره اون دیواره اتشین یا به نوعی ویرس کش داخلیش اپدیت می شود و اسکن هم می کند موردی ندارد تلبت سیم کارت هم می خورد

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید منطزرم بخدا دارم دیوانه می شوم یا

#تبلت_ویندوزی #لایسنس_قانونی #اپدیت_ویندوز
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

این پست توسط rasool1 در تاریخ دوشنبه, 9 مرداد 1396 حذف شده است.

دلیل: تبلیغات خلاف قوانین سایت است

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....