Loading…

جزیره موبایل و گجت های هوشمند

ارسال کننده: hamideh_smi7
دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر _ IT
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: نکات کاربردی در استفاده از اسنپ چت::
با سلام.اگر برروی صفحه نمایش ضربه بزنید می تونید کد اسنپ چت رو دریافت کنید به این ترتیب یک آیکون به نام trophies رو بالای صفحه مشاهده می کنید وقتی که این گزینه یا آیکون رو انتخاب کنید باید سوالاتی رو جواب بدید تا به ترتیب قفل هایی رو رمز گشایی کنید پس از پاسخ دادن به سوالات اسنپ چت به شما کد رو می دهد.
Imageمتن ویژه::
برای استفاده از متن ویژه ، اگر تمایل دارید که عناوینی رو به به اسنپ هاتون اضافه کنید گزینه special text رو انتخاب کنید متن تون رو بنویسید و بعد می تونید شکل اون رو نیز تغییر بدید.

استفاده از ویژگی Number of Best Freind::
زمانی که در منوی تنظیمات هستید می توانید با استفاده از ویژگی اسنپ چت تعدادی از دوستانتون رو که بهترین هستند علامت بزنید و در منوی best friend قرار بدید که البته حداکثر 7 مورد می تونید انتخاب کنید.
Image


استفاده از ویژگی replays::
اگر میخواهید به اسنپ های دوستانتون پاسخ بدید در قسمت additional services گزینه ی replay رو فعال کنید در این صورت می تونید هر 24 ساعت به یک اسنپ پاسخ بدید.

نحوه استفاده از force touch::
یک ویژگی اصلی و اساسی برای شروع چت ، که یا گزینه ی chat with رو انتخاب می کنید و با دوستتون چتی رو آغاز می کنید و یا add friend رو انتخاب می کنید که در این صورت می تونید دوست جدیدتون رو به سایر مخاطبان اضافه کنید.
Image


ITPRO باشیـــد...


نویسنده : hamideh-smi7
منبع:tosinso.com
هرگونه نشر و کپی برداری از مطلب تنها با ذکر منبع مجاز است.


دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.