Loading…

جزیره موبایل و گجت های هوشمند

ارسال کننده: امیرحسین کریم پور
امیرحسین کریم پور ، مدیر انجمن سخت افزار و تجهیزات دیجیتال TOSINSO ، متخصص شبکه ، تخصص در حوزه سیستم عامل های مایکروسافت و سیستم عامل لینوکس ، علاقه مند به حوزه امنیت اطلاعات و تست نفوذ سنجی ...
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: ترفند های تلگرام : گذاشتن تصویر روی پروفایل کاربری
در تمام شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، اینستاگرام ، توئیتر و ... میتوان روی پروفایل کاربری خود تصویر خودتان را و یا هر تصویر دیگری را بگذارید تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و به شما امکان میدهد تا روی پروفایل کاربری خود عکس دلخواهتان را به نمایش بگذارید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید :

1- از قسمت چپ صفحه آیکن سه نقطه رو انتخاب کنید و از پایین لیست Settings رو باز کنید
2- آیکن دوربین در سمت راست صفحه انتخاب کنید
3- بر روی اولین آیکن یا همان آیکن تصویر کلیک کنید از گزینه های نمایش داده شده میتوانید اقدام به انتخاب تصویر پروفایل تان بکنید. گزینه اول یا From camera به شما این امکان را میدهد تا عکس خود را تهیه کنید و آن را روی پروفایل تنظیم کنید و گزینه دوم یا From gallery نیز به شما امکان انتخاب تصویر از گالری گوشی موبایل تان میدهد. گزینه سوم یا Delete photo نیز تصویر فعلی که روی پروفایل خود ست کرده اید را حذف میکند.

نکته : بعد از آپلود کردن تصویر روی پروفایل خود از بالای صفحه میتوانید تصویر آپلودی تان را مشاهده کنید و نیز عکس خودتان میتوانید مشاهده کنید و با انتخاب آیکن سمت راست که به صورت 3 نقطه روی هم است و با زدن گزینه Delete میتوانید اقدام به حذف کردن آن تصویر بکنید. پیروز ، موفق و ITPRO باشید!


نویسنده : امیرحسین کریم پور
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی میباشد
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.