درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
امیرحسین کریم پور
امتیاز: 171229
رتبه:5
11
501
580
5443
امیرحسین کریم پور ، مدیر انجمن سخت افزار و تجهیزات دیجیتال TOSINSO ، متخصص شبکه ، تخصص در حوزه سیستم عامل های کلاینت و سرور مایکروسافت ، سیستم عامل لینوکس ، علاقه مند به حوزه امنیت اطلاعات و تست نفوذ سنجی ... پروفایل کاربر

ترفند های تلگرام : نحوه ایجاد کانال و گروه

تاریخ 16 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 101
تلگرام دارای امکانی فوق العاده است که میتوانید با جمعی از دوستان و نزدیکان تان در ارتباط باشید. شما با ایجاد گروه یا Group در تلگرام میتوانید دوستان و نزدیکان تان را به گروه خود اضافه کرده و با آنها در ارتباط باشید افراد عضو شده در گروه میتوانند با یکدیگر چت کرده و همچنین اعضای گروه را مشاهده کنند و با تک تک اعضای گروه در ارتبط باشند. در تلگرام قابلیت ایجاد Channel یا کانال نیز وجود دارد از کانال ها به منظور اطلاع رسانی و انتشار مطالب و سایر کار ها استفاده میشود. در یک کانال، اعضای کانال به غیر از مدیر کانال نمیتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند اولین مدیر کانال یا بعبارتی ایجاد کننده کانال دسترسی کامل به کانال دارد و میتواند مطالب را به کانال ارسال کند ، کاربران را اضافه یا حذف کند ، نام کانال را تغییر دهد ، لینک کانال را تغییر دهد ، مدیران دیگری به کانال اضافه کند و سایر کارها. به طور پیشفرض مدیرانی که توسط مدیر اصلی کانال به کانال دسترسی میگیرند اجازه اضافه کردن مدیر به کانال ندارند و تنها مدیر اصلی اصولاََ حق چنین کاری را بایستی داشته باشد. برای ایجاد Group یا گروه مراحل زیر را طی کنید :

1- از قسمت چپ صفحه آیکن سه نقطه رو انتخاب کنید
2- گزینه اول یا New Group را انتخاب کنید
3- از لیست مخاطبین خود کاربرانی که میخواهید در گروه عضو شوند را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از کاربران کنار نام آن ها یک تیک سبز رنگ نمایش داده میشود. در آخر روی علامت تیک در بالای صفحه ضربه بزنید.
4- یک نام برای گروه خود انتخاب کنید و روی گزینه تیک ضربه بزنید.

برای ایجاد Channel یا کانال نیز مراحل زیر را طی کنید :

1- از قسمت چپ صفحه آیکن سه نقطه رو انتخاب کنید
2- گزینه سوم یا New Channel را انتخاب کنید
3- در قسمت Channel name یک نام برای کانال خود انتخاب کنید و در قسمت Description یا توضیحات میتوانید در صورت تمایل توضیحات کانال را بنویسید.پیروز ، موفق و ITPRO باشید!


نویسنده : امیرحسین کریم پور
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی میباشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید